JURY

PRZEWODNICZĄCY
Jerzy Główczewski – jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie wykładowca klasy saksofonu tejże uczelni.

Natalia Szroeder – urodziła się w Bytowie. Wychowała się w pomorskiej wsi Parchowo, w rodzinie o tradycjach muzycznych. Znana wszystkim piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Zasiadła w składzie jurorskim 60 Konkursu Piosenki Eurowizji, 15. eliminacjach krajowych Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, była prowadzącą programu telewizyjnego typu talent show emitowanego na antenie Polsatu The Four. Bitwa o sławę.Marek Prusakowski – lekarz medycyny społecznej, internista, specjalista chorób zakaźnych. Obecnie ordynator Oddziału Obserwacyjnego Pomorskiego Centrum Chorób Zakaźnych i gruźlicy. Redaktor muzyczny, współpracownik Radia Gdańsk: 1979 – 2005 r.Urszula Laudańska – jest laureatką 1 miejsca i Nagrody Publiczności pierwszej edycji Bytów Musical Festival 2019. Aktorka musicalowa, znana z ról: Kim w musicalu ,,Miss Saigon”, granego w Teatrze Muzycznym w Łodzi, oraz Nicki w musicalu ,,The Bodyguard”, wystawianego w Teatrze Muzycznym Adria w Koszalinie. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na specjalności Śpiew musicalowy. W 2018 wzięła udział w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”, gdzie w drużynie Piotra Cugowskiego doszła do etapu BITWY.TRENERZY WARSZTATOWI

Julita Kożuszek-Borsuk – pochodząca ze Stargardu polska aktorka teatralna, telewizyjna i dubbingowa, także tancerka, choreograf, wokalistka. Od 20 lat pracuje w teatrach warszawskich. Przez wiele lat występowała w cyklicznym programie Dziennik Telewizyjny Jacka Fedorowicza, w którym wcielała się m.in. w postać redaktorki Mazurskiego Radia Regionalnego.

Anna Sąsiadek – absolwentka Państwowej szkoły Baletowej w Gdańsku. Była pierwszą solistką baletu
Opery Bałtyckiej i solistką w Teatrze Wielkim w Warszawie. Jako freelancer współpracowała z wieloma teatram w Polsce. Wykładała taniec klasyczny na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina, w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie oraz w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku. Współpracuje jako pedagog i choreograf przy projektach z zespołami dziecięcymi, młodzieżowymi, a także z grupami osób o różnych typach niepełnosprawności. Uczy baletu w Bytowskim Centrum Kultury.